16 Mart 2010 Salı

Hepİtalya 'da ,özellikle de Floransa' da yaşamak istemişimdir.Nehir kıyısında uzun yürüyüşlere çıkayım,şehirin gizli kalmış sokaklarında dolaşayım,mola anlarında barlarda espressomu içeyim,ruhumu beslemek için müzelere girip çıkayım,çok lüks olmayan aile resturantlarında güzel güzel yemekler yiyeyim,bisikletle dolaşayım, daha uzun yerlere vespa ile gideyim...Hani o filmlerde gördüğümüz şekilde,capri bir jean,mavi bir gömlek,leopar desenli babet ve vespanın üzerinde düşmemeye çalışıp giden ben.

Zaman zaman bu hayalim geçer, zaman zaman da yeniden canlanır.Hatta eşime hadi gidip yaşayalım diyecek kadar.Ama aldığım cevap şu olur genelde;'Ne işimiz var , yahu?'
Evet kabul ediyorum benim evdekinin oldukça demorilize eden bir yönü vardır.Hatta kendi sevdiği bir yer söyle mesela Tayland gibi benden önce gider , o da ayrı!Neyse alıştık artık.
Şimdi ben böyle İtalya, vespa filan hayallere dalmışken Adidas orijinals Vespa koleskiyonu üçüncü kez mağazalarda yerini alıyormuş.Hani gidemiyoz ya,bari şekil yapalım diye...
Yalnız  sadece erkeklere..
Dipnot:Resim,karanlık,çekildiğinde alakaranlıktı.Yüzüm flu filan ama bu pc de bu resim var.Güzel resimler çökük olan bilgisayarımda..İdare edeceğiz artık:)
Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails