25 Mart 2009 Çarşamba

Moral Giysisi

Hafta sonu İzmir+Bodrum yaptım ya ,acısı çıktı tabi!Nezle ve öksürük olarak.Bir sıcak , bir soğuk , bir yandan yağmur sonuç sümük olarak geri döndü!Burnum silmekten kıpkırmızı, ağzım da nefes alamamaktan bi karış açık!Böle dolanıyorum doğal olarak.

Öğlen bir yemeğe davetliydim Odakule civarında.The Peak otelinin lokantası Junction 'ı bilir siniz tahmin ediyorum.Ben orayı pek severim.Hem yemekleri güzeldir ,hem fiyatları makuldur, hem de hoş bir ortamı vardır, aynı zmanda otel lokantası olmasından dolayı da hizmeti kalitelidir.

Neyse Junction da karar kılındıktan sonra , ne giymeliyim sorusu geldi gündeme.Malum burun akar, öle çok süs püs yapacak hal de yok ,bari dedim biraz cici kız olayım da moralim olsun.

Bu elbise Mango'nun iki sezon önceki koleksiyonundan.Dolapta unutulmuş, sayılı giyilmiş bir hali vardır.Aslında çok severim, şık durur üstelik zayıf da gösterir.Benlik yani!Hep siyahla kombinlerken ,bu sefer hardal sarısı kullandım.Beline Topshop'un süet kemerini taktım.

Malum grip olayındayım ve boynuma bi şeyler gerek.Bu püsküllü örgü yakamı görür görmez benim olmalı diyerek almıştım seneler önce Afrodit'ten.Hatırlıyorum, ucuzluk zamanı da değildi, çok da kazık yemiştim!!!


Hardaldan başladık ayakkabı seçimini de hardaldan yana yapayım diyerek bu çizmelerimi giydim.Gene eski sezonlardan,İnci'den alınınan ama markanın İtalyan ortağının imalatı.Ve her sene bayıla bayıla giydiğim ,iyice eskiyene kadar da giymeye devam edeceğim bir çizmedir bu.

Sonuçta böyle bir görüntü çıktı ortaya.Kemeri bu resimde koyamadım çünkü sürekli kaydı.

Evet bugun böle geçti.Eve gelince ,yazımı bitirmeye halim yoktu.Bu akşam ,artık Avrupa Yakasından sonra çalışacağım.İş uykudan önce gelir ,değil mi?

Dipnot:Resim kalitelerim çok iyi çıkmıyor, farkındayım.Bir de sizlere bunları üstümde iken post etmek isterdim amma kendi kendime photo çekemememin yanısıra evde esşim olacak zat da fotoğrafçım olmaya bir türlü razı olmuyor.Üzgünüm....

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails