24 Mart 2009 Salı

Yeni Elbisem
Bir kaç gündür yoktum.Ayıptır söylemesi ,size nispet yapar gibi olmasın ama Bodrum'da idim.Pek güzeldi.Gerçi hava yağmurluydu ama olsun güzeldi işte.Hatta Pazar günü dönerken tam 7 tane gökkuşağı manzaramız oldu.Resim bile çektim.Bir de iki tane leylek gördüm ama yerde.
Neyse dönelim bugünkü postumuza.

Kristen Dunst'ın bu beyaz elbisesine bayılıyorum.Yanılmıyorsam eski sezonlara air bir Chloe.Ben geçenlerde nette sörf yaparken bi japon sitesinde çakmasını gördüm.Malum kaç beden , nasıl sipariş verilir filan gibi şeyleri dil sorunundan dolayı anlayamadım!!!Ve de alamadım, doğal olarak.Gerçi muhtemelen large bedenleri de bana uymaz ...

Geçen hafta içi yolum Beşiktaş çarşısına düştü bi şekilde.Gezerken alt katta bi mağzada Top Shop etiketli bu elbiseyi buldum.Beğendiğim Kristen Dunst'ın bu elbisesi ile hiç mi hiç alakası yok ama en azından ikisi de beyaz ve önü fırfırlı.15 tl gibi fiyatı olan bu elbiseyi aldım hemencecik.Ve de geçen akşam İzmirde kızlarla dışarı çıkarken giyindim.(Bodrum'a geçmeden önce İzmirde aile ve arkadaş ziyareti yaptık da.

Elbisenin altına gri opak çorapla bu gri süet Nine West ayakkabılarımı giydim.Dolgu topukları çok seviyorum çünkü rahatlar.

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails